SDL 300m, 3 kolo 16.06.2019, sezona 2019

Rezultati trećeg kola 16.06.2019

300m 3 kolo 16.06.2019

PlasmanIme i PrezimeEkipa300m/ krugovi3 kolo
POBEDNIKDarko MarjanovićSSU TNT 1189,010100,000
2Dragan KostićCrni Biseri187,01098,942
3Andrija PetkovićSK Srebrni Metak182,02096,302
4Miroslav ČukvasSSU TNT 2181,00095,762
5Ilija JovanovićSSSU RTB TIM180,02095,244
6Stefan KovačevićSSU TNT 1179,04094,725
7Goran MaljkovićSSU TNT 2179,01094,709
8Željko BlagojevićSSU TNT 1177,02093,656
9Marko StanićSK Srebrni Metak177,01093,651
10Predrag ĐurđevCrni Biseri177,00093,646
11Dejan KuzmanovićSSU TNT 1176,02093,127
12Saša KuncKraljevo172,00091,000
13Marija Ćirić0170,01189,948
14Darko ĆirićCrni Biseri170,01089,948
15Dragan GagićCrni Biseri169,00089,413
16Radomir ŽivadinovićSSSU RTB TIM167,01088,360
17Mijat ŠtimacSSU TNT 2162,01085,715
18Stefan RakićSK Trstenik161,01085,186
19Andrija RadivojevićSK Srebrni Metak156,00082,535
20Bojan TodorovićSSSU RTB TIM151,01079,895
21Stevan VučićSK Srebrni Metak150,00079,361
22Aleksandra ČomagićSK Trstenik148,00078,303
23Milorad DragovićSSU TNT 3144,01076,192
24Marko ČukvasSSU TNT 2143,01075,663
25Stevo RadoševićSSU TNT 3139,00073,541
26Arnold KuncKraljevo136,01071,959
27Petar PavlovićSK Vet. 63 PB IiI134,00070,896
28Marko MiljakovićSSSU RTB TIM129,00068,250
29Dušan MihajlovićSSU TNT 392,00048,675
30Bogdan SavićSK Trstenik89,00047,087
31Sonja KuncKraljevo29,00015,343
32Iva ŽivadinovićSSSU RTB TIM28,00014,814
33Aleksandar JovanovićSK Vet. 63 PB IiI0,0000,000
34Ivana JovanovićSK Vet. 63 PB IiI0,0000,000

300m 3 kolo ekipno

PlasmanEkipaSDL Poeni
POBEDNIKSSU TNT 1288,3815671
2Crni Biseri282,5353156
3SSU TNT 2276,1864452
4SK Srebrni Metak272,4882281
5SSSU RTB TIM263,4992858
6SK Trstenik210,57616
7SSU TNT 3198,4074917
8Kraljevo178,3027353
9SK Vet. 63 PB I70,8957198
10SK Prvi Partizan0
11SK Vet. 63 PB II0
12SK Vet. 63 PB IiI0
13SSSU Tiron0
14BELI BISERI0

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *