Srpska Dalekometna Liga 300m, sezona 2019

LIGA /Individualni i Timski Rezultati

300m Tabela Lige 2019

PlasmanIme i Prezime1 KOLO2 KOLO3 KOLO4 KOLOFINALEUKUPNO
POBEDNIKMiroslav Čukvas94.21786.26995.76297.863140427.842
2Andrija Petković97.36288.29496.30296.297137.824427.786
3Stefan Kovačević94.21290.84194.725100137.824426.762
4Dejan Kuzmanović98.92790.32393.12791.521132.741416.316
5Ilija Jovanović96.32187.29995.24490.987129.825412.377
6Željko Blagojević94.21291.85693.65680.927131.987411.71
7Darko Marjanović93.69989.84110096.287116.765406.751
8Darko Ćirić94.7389.82189.94880.928131.283405.782
9Goran Maljković83.21177.1394.70996.287127.643401.85
10Marko Stanić089.82693.65186.761130.543400.781
11Predrag Đurđev93.70488.29393.6460121.109396.752
12Marija Ćirić082.71289.94894.155126.91393.725
13Dragan Gagić82.16591.34389.4130129.122392.043
14Radomir Živadinović78.50185.75688.3687.274125.46386.85
15Dragan Kostić94.72591.34493.6510102.979382.698
16Mijat Štimac68.03487.28985.71583.582121.834378.419
17Marko Čukvas71.17491.34875.66389.919110.238367.167
18Stevo Radošević87.39881.18973.5410123.284365.413
19Marko Miljaković86.356068.2577.224118.933350.764
20Bojan Todorović77.978079.89583.57198.627340.072
21Petar Pavlović71.70371.54870.89668.761118.933333.08
22Tomislav Simić92.6520089.934137.846320.433
23Milorad Dragović63.32473.0776.19262.414100.803313.389
24Arnold Kunc010071.9590129.811301.77
25Andrija Radivojević0082.53590.447126.199299.182
26Bogdan Savić60.70863.42947.08760.304100.803285.243
27Saša Kunc10091.8519100282.851
28Radomir Seizović75.36174.08500132.016281.462
29Stevan Vučić95.25995.41379.36100270.032
30Aleksandra Čomagić062.41478.3030110.231250.948
31Dušan Mihajlović52.33452.77348.67549.19173.245227.543
32Boban Bošković00088.861121.834210.694
33Sonja Kunc93.68389.32415.34300198.35
34Ivan Starčević94.72581.712000176.437
35Slobodan Stolić76.4130094.6790171.092
36Željko Marinković81.64689.308000170.955
37Predrag Igrutinović85.83367.997000153.83
38Tomislav Savić73.26875.613000148.88
39Nemanja Marinković78.5010070.3480148.849
40Danijela Stolić85.8330055.0090140.842
41Dragan Anđić68.03467.996000136.03
42Dragan Perić44.48487.294000131.778
43Milan Šašić62.80166.981000129.782
44Marko Pucarević70.6510052.8930123.544
45Filip Igrutinović089.82109.521099.342
46Miloš Talić96.834000096.834
47Igor Savković089.31300089.313
48Dejan Apostolović086.78100086.781
49Ivan Lučić86.351000086.351
50Slobodan Todorović86.351000086.351
51Radosav Ilić085.75700085.757
52Stefan Rakić0085.1860085.186
53Aleksandra Nejković82.688000082.688
54Radoš Rakić00080.928080.928
55Dragan Zelenović80.6000080.6
56Darko Koledin80.595000080.595
57Jelena Aleksić79.024000079.024
58Nenad aRanđelović77.978000077.978
59Aleksandar Nikolić75.366000075.366
60Nemanja Ilić69.61000069.61
61Dragoslav Đorđević69.604000069.604
62Veljko Rakić69.081000069.081
63Svetislav Branović0068.250068.25
64Mile Petrović065.45900065.459
65Darko Božić00064.535064.535
66Aleksandar Jovanović54.951000054.951
67Miloš Radaković00053.951053.951
68Goran Vukićević00048.662048.662
69Dalibor Marinković00039.67039.67
70Ivana Jovanović25.644000025.644
71Dejan Šiljević17.27000017.27
72Mladen Radovanović00016.397016.397
73Stefan Kerkez0007.93407.934
74Milica Racić000000

LIGA/Ekipni Rezultati

300m Tabela lige / Ekipno 2019

PlasmanEkipa1 kolo2 kolo3 kolo4 koloFINALESDL Poeni
POBEDNIKSSU TNT 1287.351273.02288.382287.809402.5521266.093
2SK Srebrni Metak289.455273.533272.488275.606394.5671233.161
3SSU TNT 2248.603264.906276.186284.069389.4761214.637
4Crni Biseri270.599272.508277.244175.083381.5141201.864
5SSSU RTB TIM257.510263.499260.78382.2391164.028
6SSU TNT 3243.898221.241198.407202.592353.9121021.643
7Kraljevo269.044281.174178.3030129.811858.332
8SK Trstenik147.059211.6210.576189.894100.803712.873
9SK Vet. 63 PB I276.879260.84770.89600608.622
10SK Prvi Partizan236.032244.598000480.63
11SK Vet. 63 PB II241.789233.942000475.731
12SSSU Tiron232.89700202.5810435.478
13SK Vet. 63 PB IiI225.565000118.933344.498
14BELI BISERI249.1160000249.116
15DUM DUM000120.6020120.602

Rezultati prvog kola 14.04.2019

300m 1 kolo 14.04.2019

PlasmanIme i Prezime300m/ krugovi1 kolo
1Saša Kunc191100,000
2Dejan Kuzmanović18998,927
3Andrija Petković18697,362
4Miloš Talić18596,834
5Ilija Jovanović18496,321
6Stevan Vučić18295,259
7Darko Ćirić18194,730
8Dragan Kostić18194,725
9Ivan Starčević18194,725
10Miroslav Čukvas18094,217
11Stefan Kovačević18094,212
12Željko Blagojević18094,212
13Predrag Đurđev17993,704
14Darko Marjanović17993,699
15Sonja Kunc17993,683
16Tomislav Simić17792,652
17Stevo Radošević16787,398
18Marko Miljaković16586,356
19Ivan Lučić16586,351
20Slobodan Todorović16586,351
21Danijela Stolić16485,833
22Predrag Igrutinović16485,833
23Goran Maljković15983,211
24Aleksandra Nejković15882,688
25Dragan Gagić15782,165
26Željko Marinković15681,646
27Dragan Zelenović15480,600
28Darko Koledin15480,595
29Jelena Aleksić15179,024
30Radomir Živadinović15078,501
31Nemanja Marinković15078,501
32Bojan Todorović14977,978
33Nenad aRanđelović14977,978
34Slobodan Stolić14676,413
35Aleksandar Nikolić14475,366
36Radomir Seizović14475,361
37Tomislav Savić14073,268
38Petar Pavlović13771,703
39Marko Čukvas13671,174
40Marko Pucarević13570,651
41Nemanja Ilić13369,610
42Dragoslav Đorđević13369,604
43Veljko Rakić13269,081
44Dragan Anđić13068,034
45Mijat Štimac13068,034
46Milorad Dragović12163,324
47Milan Šašić12062,801
48Bogdan Savić11660,708
49Aleksandar Jovanović10554,951
50Dušan Mihajlović10052,334
51Dragan Perić8544,484
52Ivana Jovanović4925,644
53Dejan Šiljević3317,270

300m 1 kolo EKIPNO 14.04.2019

PlasmanEkipa1 kolo
1SK Srebrni Metak289,455
2SSU TNT 1287,351
3SK Vet. 63 PB I276,879
4Crni Biseri270,599
5Kraljevo269,044
6SSSU RTB TIM257,510
7BELI BISERI249,116
8SSU TNT 2248,603
9SSU TNT 3243,898
10SK Vet. 63 PB II241,789
11SK Prvi Partizan236,032
12SSSU Tiron232,897
13SK Vet. 63 PB IiI225,565
14SK Trstenik147,059

Rezultati drugog kola 15.5.2019

300m 2 kolo 19.05.2019

PlasmanIme i Prezime300m/ krugovi2 kolo
1Arnold Kunc197100,000
2Stevan Vučić18895,413
3Željko Blagojević18191,856
4Saša Kunc18191,851
5Marko Čukvas18091,348
6Dragan Kostić18091,344
7Dragan Gagić18091,343
8Stefan Kovačević17990,841
9Dejan Kuzmanović17890,323
10Darko Marjanović17789,841
11Marko Stanić17789,826
12Filip Igrutinović17789,821
13Darko Ćirić17789,821
14Sonja Kunc17689,324
15Igor Savković17689,313
16Željko Marinković17689,308
17Andrija Petković17488,294
18Predrag Đurđev17488,293
19Ilija Jovanović17287,299
20Dragan Perić17287,294
21Mijat Štimac17287,289
22Dejan Apostolović17186,781
23Miroslav Čukvas17086,269
24Radosav Ilić16985,757
25Radomir Živadinović16985,756
26Marija Ćirić16382,712
27Ivan Starčević16181,712
28Stevo Radošević16081,189
29Goran Maljković15277,130
30Tomislav Savić14975,613
31Radomir Seizović14674,085
32Milorad Dragović14473,070
33Petar Pavlović14171,548
34Predrag Igrutinović13467,997
35Dragan Anđić13467,996
36Milan Šašić13266,981
37Mile Petrović12965,459
38Bogdan Savić12563,429
39Aleksandra Čomagić12362,414
40Dušan Mihajlović10452,773

300m 2 kolo EKIPNO 19.05.2019

PlasmanEkipa2 kolo
1Kraljevo281,174
2SK Srebrni Metak273,533
3SSU TNT 1273,020
4Crni Biseri272,508
5SSU TNT 2264,906
6SK Vet. 63 PB I260,847
7SK Prvi Partizan244,598
8SK Vet. 63 PB II233,942
9SSU TNT 3221,241
10SK Trstenik211,600
11SSSU RTB TIM-
12BELI BISERI-
13SSSU Tiron-

Rezultati trećeg kola 16.06.2019

300m 3 kolo 16.06.2019

PlasmanIme i PrezimeEkipa300m/ krugovi3 kolo
POBEDNIKDarko MarjanovićSSU TNT 1189,010100,000
2Dragan KostićCrni Biseri187,01098,942
3Andrija PetkovićSK Srebrni Metak182,02096,302
4Miroslav ČukvasSSU TNT 2181,00095,762
5Ilija JovanovićSSSU RTB TIM180,02095,244
6Stefan KovačevićSSU TNT 1179,04094,725
7Goran MaljkovićSSU TNT 2179,01094,709
8Željko BlagojevićSSU TNT 1177,02093,656
9Marko StanićSK Srebrni Metak177,01093,651
10Predrag ĐurđevCrni Biseri177,00093,646
11Dejan KuzmanovićSSU TNT 1176,02093,127
12Saša KuncKraljevo172,00091,000
13Marija Ćirić0170,01189,948
14Darko ĆirićCrni Biseri170,01089,948
15Dragan GagićCrni Biseri169,00089,413
16Radomir ŽivadinovićSSSU RTB TIM167,01088,360
17Mijat ŠtimacSSU TNT 2162,01085,715
18Stefan RakićSK Trstenik161,01085,186
19Andrija RadivojevićSK Srebrni Metak156,00082,535
20Bojan TodorovićSSSU RTB TIM151,01079,895
21Stevan VučićSK Srebrni Metak150,00079,361
22Aleksandra ČomagićSK Trstenik148,00078,303
23Milorad DragovićSSU TNT 3144,01076,192
24Marko ČukvasSSU TNT 2143,01075,663
25Stevo RadoševićSSU TNT 3139,00073,541
26Arnold KuncKraljevo136,01071,959
27Petar PavlovićSK Vet. 63 PB IiI134,00070,896
28Marko MiljakovićSSSU RTB TIM129,00068,250
29Dušan MihajlovićSSU TNT 392,00048,675
30Bogdan SavićSK Trstenik89,00047,087
31Sonja KuncKraljevo29,00015,343
32Iva ŽivadinovićSSSU RTB TIM28,00014,814
33Aleksandar JovanovićSK Vet. 63 PB IiI0,0000,000
34Ivana JovanovićSK Vet. 63 PB IiI0,0000,000

300m 3 kolo ekipno

PlasmanEkipaSDL Poeni
POBEDNIKSSU TNT 1288,3815671
2Crni Biseri282,5353156
3SSU TNT 2276,1864452
4SK Srebrni Metak272,4882281
5SSSU RTB TIM263,4992858
6SK Trstenik210,57616
7SSU TNT 3198,4074917
8Kraljevo178,3027353
9SK Vet. 63 PB I70,8957198
10SK Prvi Partizan0
11SK Vet. 63 PB II0
12SK Vet. 63 PB IiI0
13SSSU Tiron0
14BELI BISERI0

Rezultati četvrtog kola 30.09.2019

300m 4 kolo

PlasmanIme i Prezimecal.Ekipa300m/ krugoviSDL Poeni
POBEDNIKStefan Kovačević6,5x47SSU TNT 1189.06100
2Miroslav Čukvas223SSU TNT 2185.0297.863112239501
3Andrija Petković308SK Srebrni Metak182.0696.297471702105
4Darko Marjanović6,5 CMSSU TNT 1182.04196.287421982439
5Goran Maljković223SSU TNT 2182.0496.286893049825
6Slobodan Stolić0TIRON17994.678937903311
7Marija Ćirić0Crni Biseri178.0194.155294615466
8Dejan Kuzmanović8x57SSU TNT 117391.505342219401
9Ilija Jovanović308SSU TNT 3172.0290.986988257696
10Andrija Radivojević0SK Srebrni Metak17190.447476991431
11Tomislav Simić0SSSU RTB TIM170.0389.934412355866
12Marko Čukvas308SSU TNT 217089.918544377446
13Boban BoškovićSK Srebrni Metak16888.860679149476
14Radomir Živadinović308SSSU RTB TIM16587.273881307521
15Marko Stanić308SK Srebrni Metak164.0386.760816671956
16Mijat Štimac223SSU TNT 2158.0283.581931661906
17Bojan Todorović0SSSU RTB TIM15883.571353009627
18Radoš RakićSK Trstenik153.00380.928276737544
19Darko Ćirić308Crni Biseri153.00280.92774780493
20Željko Blagojević8x57SSU TNT 1153.00180.927218872316
21Marko Miljaković0SSSU RTB TIM14677.224161641807
22Nemanja Marinković0SK Vet. 63 PB IiI13370.348037660002
23Petar Pavlović308SK Vet. 63 PB IiI13068.761239818047
24Darko BožićDUM DUM122.0164.535068232307
25Milorad Dragović308SSU TNT 311862.414048450227
26Bogdan Savić308SK Trstenik114.0160.303607320427
27Danijela Stolić0TIRON10455.008991854438
28Miloš RadakovićSK Trstenik10253.951126626468
29Marko Pucarević0TIRON10052.893261398498
30Dušan Mihajlović8x57SSU TNT 39349.190733100603
31Goran VukićevićSK Trstenik9248.661800486618
32Dalibor MarinkovićDUM DUM7539.669946048873
33Mladen RadovanovićDUM DUM3116.396911033534
34Filip Igrutinović7,62X54R189.5207870517296
35Stefan Kerkez157.9339892097747

300m 4 kolo ekipno

PlasmanEkipaSDL Poeni
POBEDNIKSSU TNT 1287.79276420184
2SSU TNT 2284.06854966677
3SK Srebrni Metak275.60562784301
4SSSU RTB TIM260.77964667301
5SSU TNT 3202.59176980853
6SSSU Tiron202.58119115625
7SK Trstenik189.89368454459
8Crni Biseri175.0830424204
9SK Vet. 63 PB IiI139.10927747805
10DUM DUM120.60192531471
11Kraljevo0
12SK Vet. 63 PB I0
13SK Prvi Partizan0
14SK Vet. 63 PB II0
15BELI BISERI0

Rezultati FINALA LIGE 13.10.2019

PlasmanIme i Prezime300m/ krugoviSDL Poeni
1Miroslav Čukvas193.05140
2Tomislav Simić190.08137.846
3Andrija Petković190.05137.824
4Stefan Kovačević190.05137.824
5Dejan Kuzmanović183.04132.741
6Radomir Seizović182.04132.016
7Željko Blagojević182131.987
8Darko Ćirić181.03131.283
9Marko Stanić180.01130.543
10Ilija Jovanović179.02129.825
11Arnold Kunc179129.811
12Dragan Gagić178.05129.122
13Goran Maljković176.01127.643
14Marija Ćirić175126.91
15Andrija Radivojević174.02126.199
16Radomir Živadinović173125.46
17Stevo Radošević170123.284
18Boban Bošković168121.834
19Mijat Štimac168121.834
20Predrag Đurđev167121.109
21Dragan Ilić166.01120.391
22Maja Jovanović164.02118.947
23Petar Pavlović164118.933
24Marko Miljaković164118.933
25Darko Marjanović161.01116.765
26Marko Čukvas152.01110.238
27Aleksandra Čomagić152110.231
28Dragan Kostić142102.979
29Bogdan Savić139100.803
30Milorad Dragović139100.803
31Bojan Todorović13698.627
32Dušan Mihajlović10173.245
PlasmanEkipaSDL Poeni
1SSU TNT 1402.552
2SK Srebrni Metak394.567
3SSU TNT 2389.476
4SSSU RTB TIM382.239
5Crni Biseri381.514
6SSU TNT 3353.912
7Kraljevo129.811
8SK Vet. 63 PB IiI118.933
9SK Trstenik100.803

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *